| Byanka13 a întrebat:

Cum pot sa imi fac o noua prietena la Gta San Andreas? Exista Parole? Am avut-o pe Denis parca asa se numea, oricum am avut doar una. Funda la cel mai sugestiv raspuns!

Răspuns Câştigător
| tonic11 a răspuns:

Pai e foarte simpu,cand iesi cu prietena in oras,o impusti,DAR ASIGURATE CA ESTE MOARTA,asa ca impusc-o pana nu mai misca. Si apoi scrii pe google "GTA San Andreas girlfriend location" si ai acolo locatiile fiecarei fete pe care poti sa o ai iubita si mai ai acolo ce ii place fetei,ce nu ii place fetei, cand poti sa faci sex cu ea, etc.

1 răspuns:
| Laura a răspuns:

Ce zici să ai răbdare și să faci misiunile?