| Vlad327 a întrebat:

Cum pot sa-mi fac cont pe minecraft.net mojang, ca nu imi da sectiunea de username si nu ma pot loga pe minecraft sau daca aveti cont sau imi faceti voi va rog sa mi-l dati pe privat va rog frumos! Dau funda sigurrrr daca merge

4 răspunsuri:
| ElectrickFunny a răspuns:

Ca sa potif ace cont pe minecraft.net trebuie sa il cumperi dar sunt multe launchere piratate.

| kristi1 a răspuns:

Dar tu ai cumparat Minecraftul?
Trebue sa il cumperi

| Vlad327 explică (pentru kristi1):

Nu l-am cumparat fara sa il cumpar nu se poate? Am descarcat minecraft de pe minecraft-Romania si vreau sa imi bag moduri am vazut 1 tutorial pentru minecraft necumparat si cand intru intr-un launcher imi cere cont de pe minecraft.net eu am cont da nu imi da username...

| kristi1 a răspuns (pentru Vlad327):

eu l-am cumparat si nu am trecut prin chestiile acestea