| IovanIulian a întrebat:

Cum pot sa o iau pe Kitana din MORTAL KOMBAT 4?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kitana nu e in versiunea Mortal Kombat 4
doar pe varianta Gold, cauta pe google
FUNDA?

| BBJHHRUGs a răspuns:

Asta nu stie sa iti raspunda
Kitana in mortal kombat 4 este un caracter secret (hidden) si trebuie accesat prin trainer. Ea are aspectul lui tanya cu un costum negru dar are abilitatile sonyei. Iar in mortal kombat 4 enhanced tii apasat tasta run pana la pornirea rundei si kitana are aspectul celei din mortal kombat gold cu aceleasi abilitati ale sonyei.
Cred ca merit la funda la intrebarea asta si astept e-mail pentru a iti trimite ambele variante + trainer.

| BBJHHRUGs a răspuns:

Asta nu stie sa raspunda. Ba da este.
In mortal kombat 4 kitana are aspectul tanyei cu costum negru si abilitatile sonyei se poate accesa prin trainer.
Iar in mortal kombat 4 ebhanced are aspectul kitanei din mortal kombat gold cu aceleasi abilitati ale sonyei.
Se poate accesa prin apasarea tastei Run pe caracterul Sonya. Intrebari si nelamuriri email la bbjhhrugs@yahoo.ro si iti trimit ambele variante. Merit funda la asta!