| octavius123 a întrebat:

Cum pot vand iteme sau cufere pe shopul cs go? Imi apare ca trebuie o achizitie steam dar eu am cumparat un joc de 60 de lei. Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Aici e problema. Trebuie sa cumperi un joc direct de pe steam ca sa deblochezi trading.

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Si jocul l-ai luat direct de pe steam, sau cod de pe alt site?

| octavius123 explică (pentru Wr3nch):

Cs-go-ul l-am luat de pe steam dar celalalt joc de 60 de lei l-am luat de pe G2A

| Wr3nch a răspuns (pentru octavius123):

Aici e problema. Trebuie sa cumperi un joc direct de pe steam ca sa deblochezi trading.