| Biankiss a întrebat:

Cum pot vizualiza un profil de facebook privat? va roogpuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Bellatris a răspuns:

Trimitandu-i o cerere de prietenie. Altfel, nu ai cum.

3 răspunsuri:
| Bellatris a răspuns:

Atunci iti poti face alt cont, adaugi persoana respectiva si inca cateva (ca sa nu dea de banuit), iti pui o poza, niste activitati. Nu va stii cine esti si poate te va accepta.

Sau roaga pe cineva care il are in lista de prieteni sa iti dea parola lui.

| Biankiss explică:

Fara sa-i trimit cerere(oricum nu o accepta)...ma gandeam ca poate exista vreo smecherie, cevawinking

| Biankiss explică:

Am facut si alt cont, am adaugat si poze si toate tampeniile acolo...da' asta-i nebuna! E atat de stricta! Nu prea am carui prieten comun sa-i cer parola.Merci oricum!:*