| TwlGirl a întrebat:

Exista ceva program, sau ceva site prin care pot vizualiza un profil de hi5 privat?

Răspuns Câştigător
| jabiilord a răspuns:

Iti faci un alt cont te faci prieten cu el si gata ii poti vizualiza profilul de cate ori vrei u de pe acel cont.
Ca sa para contul cat mai pe bune si mai atragator pune si niste poze pe care le gasesti pe alte conturi de pe facebook, hi5, etc
Daca ai si alte intrebari sau te intereseaza si alte Tutoriale despre calculatoare, uite aici unele destul de faine: http://www.tutorialepc.ro
PS: Sper ca nu ti-am dat ideii pentru a face vreo prostie, e doar pentru a-ti spiona prietenul, nu?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca ezista asa ceva

| sweetyangel a răspuns:

Nu... poti sai vizualizezi profilul doar daca sunteti prieteni.