| mihalacher26 a întrebat:

Cum poti cumpara Monede Dragon pe metin2ro? Dau fundita happy!

Răspuns Câştigător
| FrozendWindZ a răspuns:

Deci nu trebuie sa suni ci sa dai mesaj sau poti si prin alte metode vezi pe site sau prin moneda aia din stanga jos dai pe ea si de acolo cumperi ce vrei si te duci la depozit la item shop si revendici itemul

4 răspunsuri:
| StoicaAndi a răspuns:

Pai este in stanga jos o moneda si vezi tu acolo de unde poti sa cumperi

| mihalacher26 explică (pentru StoicaAndi):

Da dar o sa imi apara ceva cu numar de telefon si cand sun zice ca nu exista sad

| mihalacher26 explică:

Stiu dar apare ceva cu un numar de telefon cand dau cu telefonul si cand sun acolo zice ca nu exista numarul sad

| alexanderbam a răspuns:

Monede Gratis sau chiar yang nu stiu cat va tine varianta asta... https://metin2romonedefreee.yolasite.com/