| Ioan489 a întrebat:

Cum poti sa aduci mai multi vizitatori pe site-ul tau fara sa bagi bani in el? Vreau metode legale si ilegale.

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Lol, inveti SEO. White hat si black hat, si astfel o sa ai si metode legale, si ilegale. Bine, ilegale in sensul ca o sa ti-o iei in freza de la Google la un moment dat, nu ilegale in contextul legilor in vigoare...

| milinalexandru a răspuns:

Salut!
Daca ai un site anume poti sa ii faci o reclama si spui in reclama ce se gaseste pe site-ul tau, sau le spui prietenilor tai care spun mai departe pana se alfa de el.Ilegale nu stiu