| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine cu niste sfaturi.cum as putea sa fac bani dar nu ca un sclav pe plantatie.sa dorm cu ceasul si sa am trezesc odata cu el. Vreu sa aud si experientele voastre. care sunt cele mai usoare metode pentru a face bani? legale sau ilegale( cu investitii relativ mici )?

Răspuns Câştigător
| weboffice a răspuns:

Exista foarte multe modalitati in care se fac bani, Una din ele si cea ma intalnita este aceia care ai spus-o chiar tu cea cu carca, dar asta este doar ca sa supravietuiesti.Pentru a face bani adevarati ete nevoie de creier in primul rand si dupa aceia efortul corespunzator in completare.Pentru tine ar trebui sa te gandesti in primul rand la ce te pricepi cel mai bine si dupa aceia incerci altceva.Sa sti ca de efort nu scapi oricum. Pentru alte ma gasiti zilnic pe forumul de la moneybook.ro

5 răspunsuri:
| victorandrei a răspuns:

Acum ceva timp cineva a cerut pe youtube 1 milion de $. Culmea ca a primit ce a vrut laughing. Bafta si tie! big grin

| 96SeB96 a răspuns (pentru victorandrei):

Ba nu a primit toata chestia a fost fake... desigur acu il stie o tara intreaga dar oricum nu e mai bogat cu 1 milioan de $
http://www.youtube.com/watch?v=7o-Uqbwhzsw&feature=channel&list=UL
;)

| victorandrei a răspuns (pentru 96SeB96):

De ce nu lasi omu sa puna pe youtube :d radeam si noi laughing

| claudia74 a răspuns:

Trimite-mi adresa ta de e-mail pe moc5mags@yahoo.com si eventual un nr de tel si iti dezvalui cateva afaceri profitabile in scurt timp

| AndreiKaze a răspuns:

Daca o investitie de 120 lei ti se pare relativ mica, atunci da-mi un mesaj privat.