| Vidacu69 a întrebat:

Cum pun gta san andreas in engleza? Am doar limba spanioala in el...dau la setari sa schimb limba si nu imi apare nimic altceva,imi trebuie limba engleza la meniu, subtitrari si la absolut tot.

Răspuns Câştigător
| SasNetRomania a răspuns:

Nu are nevoie de nici-un patch;) doar folderul txt in limba engleza
@an55ik uite aici ti-am pus eu. il dezarhvvezi si pui folderul text in locul celui de acum. http://www.girlshare.ro/34861153.8

2 răspunsuri:
| Mark2012012 a răspuns:

Cred ca trebuie sa cauti pe net patch english language gta san andreas si sa il deschizi si sa il instalezi in acelasi folder unde ai instalat san andreas

| Vidacu69 explică (pentru SasNetRomania):

Dap am reusit mersi mult, pfff era asa simplu si nu mi-am dat seama laughing. Multumesc inca o data.

| SasNetRomania a răspuns (pentru Mark2012012):

Nu are nevoie de nici-un patch;) doar folderul txt in limba engleza
@an55ik uite aici ti-am pus eu. il dezarhvvezi si pui folderul text in locul celui de acum. http://www.girlshare.ro/34861153.8