| RaduSmecheru10 a întrebat:

Cum pun videoclipuri pe Youtube. Si cum unesc niste poze ca sa ruleze ca un videoclip, ce program imi trebuie?

Răspuns Câştigător
| robinho17 a răspuns:

Prima Problema:Intri in cont YouTube -Apare acolo in colt dreapta sus UploadVideo-Selectezi un vide din PC si gata se uploadeaza.
2 Problema: Poti folosi VideoPad Video Editor(trebuie descarcat) sau poti folosi din PC Windows MovieMaker(Start ALl program MovieMaker)d Sper ca te-am ajutat fundabig grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti trebuie windows movie maker(pe care il are toata lumea in pc),si akl o sa vezi ca iti apare import pictures,import audio or muzis, etc etc, akl ai si efecte...si dai dupa save to my computer,numesti filmul cumva si astepti sa se salveze, daca ti se blocheaza dai restart la pc si cand intri iar in program o s aiti apara daca vrei sa slavezi modificarile si dai yes, acum intri in contul de youtube si dai vezi ca e pacolo pe sus upload dai akl si alegi un film din pc si gata ai incarcat filmulhappy