| Bogdii a întrebat:

Am nevoie de un program prin care sa unesc mai multe videoclipuri sa sa imi rezulte un singur videoclip.? ( videoclipurile pe care le am sunt sub format.3gp ) FUNDA!

3 răspunsuri:
| DaimlerAG a răspuns:

Incearca MovieMaker.Il ai deja in calculator si e foarte usor de folosit.

| RobDogg a răspuns:

Daca vrei geva mai avansat si mai bun incearca: Sony Vegas Pro (sunt mai multe serii 2009/2008/2010 etc, incearca una dintre ele) sau After Effects (E un pic mai complicat cu acesta dar ai tutoriale pe internet) sau cu Movie Maker, dar nu e prea excelent...

| Rafalin a răspuns:

MovieMaker merge bine!