| PaulaEuu a întrebat:

Cum rezolv eroarea bad video card error de la minecraft?
eu nu am placa video navida. ci am placa video: Radeon X1550 64-bit (Microsoft Corporation - WDDM).

nu pot sa ii dau update pentru ca dupa ce ii dau imi scrie: Windows a constatat ca placa video este la zi si functioneaza corect.

P.S: am windows 7.

5 răspunsuri:
| M4a1D3aD a răspuns:

Minecraftu eu stiu ca merge si fara placa video dar are lag mare nici eu nu am nVIDIA dar la mine e alta la mine da hs err pid. Cauta pe google minecraft Romania si acolo o sa-ti dea un site cu rezolvarile la erori care este acolo si eroarea ta. Funda?

| PaulaEuu explică (pentru M4a1D3aD):

M4a1D3aD, am intrat pe site-ul MinecraftRomania.ro
nu am gasit ce ai spus tu.

| M4a1D3aD a răspuns (pentru PaulaEuu):

Stai ca intru eu si iti dau linkul cu ceti trebuie sau daca vrei iti scriu rezlvarea

| M4a1D3aD a răspuns (pentru PaulaEuu):

Uite 2 solutii:
1. E de la driver
2. Placa video nu suporta jocul si de acea acel topic indica rezolvarilor unor probleme daca nu o gasesti incearca reinstalararea driverelui.