| leonardrd a întrebat:

Cum sa devin mai bun la metin? Funda(cu bonusuri,arme,armuri, etc...)

3 răspunsuri:
| comsacodrut a răspuns:

Ia-ti echipamente cu bonusuri mari omoara animale, fa-ti set cu pumnal, evantai, sabie, etc

| stefanhelios a răspuns:

Bonusurile conteaza, si in primul rand conteaza si ce metin, pe metine private poti avea ce arme si armuri ai daca nai bonusuri. sfatul meu puneti sabie, pumnal si evantai pe toate itemele si daca e cu 6/7 fa-ti set. Funda?

| AnonimusSaSeStie a răspuns:

Eu zic mai intai sa iei cele mai bune iteme de pe server mai ales daca este un PVP..pe iteme sa nu bagi bonusuri la vrajeala de exemplu...ai cercei de dragon:bagi pumnal sabie 2 maini ecantai si hh...pe itemele cum ar fi bratara, colier, armura, papuci, baga tot aparari dar cu PV max iar la 6-7 sa bagi doar cate 2 aparari.