| Catalin180900 a întrebat:

Cum sa devin un jucator extrem de bun de League of Legends?

Răspuns Câştigător
| Roby_RoBby_1997 a răspuns:

Nu ai cum sa devii nu stiu ce jucator extrem de bun ....bine il aprob pe 4n0nimus, iei un campion usor si te joci pana stii ce sa faci cu el in orice situatie si ala iti va deveni MAIN. Eu tin minte primele rankuri jucate, eram atat de praf incat daca as fi jucat cu mine m-as fi strans de gat laughing, dar dupa un an de joc am invatat sa joc in echipa (Team Work) acesta este cel mai esential lucru... daca vrei te pot ajuta sa prinzi lucrurile esentiale mult mai repede. big grin

2 răspunsuri:
| costyflamebossulbossilor34 a răspuns:

Pai intai invata sa joci LoL(League Of Legends), tine-te de joc invata lucruri utile si o sa ajungi in vreo 3 ani un jucator extrem de bun.

| 4n0NlmUs a răspuns:

Joaca-te mult si bine pana vei invata, uitete ce rune ai si la toate tine cont, eu asa am crescut, am luat un champion si NUMA pe ala ma joc acuma pe championu ala(Volibear) sunt invincibil la doar nu stiu 18 lv am(nu m-am mai jucat de mult)