| caritas a întrebat:

Cum sa fac banii usor pe server de samp godfather?

2 răspunsuri:
| Dragos12345890 a răspuns:

Cel mi-a recomandat dupa mine e sa stai mult timp, da' foarte mult sa faci jobul si in timpul acela sa fii si intro factiune/mafie ca primesti si salariu si iti mai faci si jobul secundar si cand faci multi bani ii bagi in banca ca sa iti dea mai multi la payday happy sper ca te-am ajutatwinking

| caritas explică (pentru Dragos12345890):

Am auzit ca multi au facut cu jobu de farmer.dar imi da putin.44-60 de dolari.e bug sau primesc mai mult? cam cat castiga unu cu job de farmer de samp godfather?