| Dumis a întrebat:

Cum sa filmez hd cu hypercam3 sau dac nu cu alt program cu care pot sa filmez hd in jocuri.

Răspuns Câştigător
| Graff a răspuns:

Incearca Fraps, multi il folosesc poti filma hd si chiar rezolutii mai mari decat hd, bafta

| Dumis explică (pentru Graff):

Nu imi merge fraps apas pe f8 da nu porneste nu stiu ce are straight face

| Graff a răspuns (pentru Dumis):

Incearca sa schimbi butonul atunci, dai la movies si dai click acolo unde scrie Video Capture Hotkey si apesi tasta pe care vrei sa inceapa inregistrarea

| Dumis explică (pentru Graff):

Nu merge nici asa straight face

| Graff a răspuns (pentru Dumis):

Poate nu merge la jocul respectiv, ai incercat si in alte jocuri? o sa-ti trimit frapsul meu daca vrei sa incerci