| Atât_Ştefan_1995 a întrebat:

Cum sa ma loghez pe serverul mc.atlantis-nt.com
adica scriu /register parola parola si imi spune acest nume este deja inregistrat! ce trebuie sa fac?

7 răspunsuri:
| ItzBogdanMDFK a răspuns:

Incearca cu numele Moraky.

| Atât_Ştefan_1995 explică (pentru ItzBogdanMDFK):

Trebuie sa scriu ceva in locul la register?
/register parola parola

| ItzBogdanMDFK a răspuns (pentru Atât_Ştefan_1995):

/register si ce parola vrei tu de 2 ori.

| eduard15 a răspuns:

Inseamna ca cineva a mai intrat cu acelasi nume ca al tau pe acest server si ca trebuie sa iti schimbi numele si incearca sa intri din nou.

| Atât_Ştefan_1995 explică (pentru eduard15):

Am incercat o gramada de alte nume si nu merge

| Atât_Ştefan_1995 explică (pentru eduard15):

Am incercat o gramada de alte nume si nu merge

| Atât_Ştefan_1995 explică:

Eu scriu /register parola parola
Si am incercat si multe alte parole(le scriu de doua ori )si spune:,, nume deja inregistrat!''ar trebui sa scriu un nume in loc de register de exemplu:/stefan parola parola dar am incercat si cu asta si nu merge adica numi spune nimic in chat si cand scriu :/login parola imi spune:,, parola incorecta''