| costel3 a întrebat:

Cum sa scot gta san andre din calculator in telefon android?

3 răspunsuri:
| Infoxpert a răspuns:

Ma faci sa rad laughing breeeeee acuma serios, faci de ras natia ta laughing aruncati Pc pe geam si androidul tau, si cumparati o Nokia 1110, ca telefonul asta cred ca o sa stii sa-l folosesti

| costel3 explică (pentru Infoxpert):

Ma nu fa haz de necaz

| Infoxpert a răspuns (pentru costel3):

Ca sa te documentez android (folosesc ios) este un alt sistem de operare, nu e ca la windows si mai ales e la telefon... cel mai cuminte daca nai bani sati cumperi de la Magazin Play, ia-ti programul vshare (e gratis) si poti downloada multe jocuri gratuit, cred ca si san andreas