| matei14 a întrebat:

Cum scot dovleacu jack o death minecraft ii omoara pe alti si vreau sa il scot dar cand il sparg reapare ce pot face?

2 răspunsuri:
| AinştainIsBack a răspuns:

Nimic, este un bug care nu este peste tot, dar nu mai pune dovleci jack o'death decat daca vrei sa omori pe cineva, deoarece nimeni nu poate scapa de ei.

| alexutzu11100 a răspuns:

Nu prea am inteles intrebarea dar daca esti pe singleplayer poti sa te bagi pe creative si sa-l spargi. daca esti pe multiplayer... intreaba-l pe adminul serverului