| tewutu a întrebat:

Cum se inchide sonorul celuilalt cu care intretii convorbirea pe skype? (nu microfonul meu)

2 răspunsuri:
| pkpdionut a răspuns:

Nu inteleg intrebarea... Daca vrei sa zici cum faci sa nu te mai auda celalalt dai click pe microfonul ala din mijloc

| Seraphh a răspuns:

Să faci strict pe cineva să nu se mai audă nu cred că este posibil.

Dacă vrei de exemplu să asculți muzică fără să auzi discuțiile de pe Skype, intri în Tools - Options - Audio Settings și setezi de acolo volumul general.