| KirinGeo a întrebat:

Salutare TPU,am si eu o problema cu skype-ul si facebook-ul.
Pe skype cand intru si sun pe cineva(si imi raspunde) se inchide singur programu,sau atunci cand ma suna pe mine cineva si raspund se inchide.
Pe facebook cand sun pe cineva,nu ma aude,nu stiu de ce.
Microfonul nu este de vina, recent mi-am luat altul si daca inregistrez nu are nimic.
Cine stie ce are skype-ul si de ce nu se aude microfonu pe facebook.
Multumesc anticipat de raspuns!

1 răspuns:
| Gentlemans a răspuns:

Umbla la setarile de sunet din Facebook si din setarile pc de sunet si selecteaza microfonul care se aude.