| anonim_4396 a întrebat:

Cum se joaca minecraft? Funda+vot! Va rog mult spuneti-mi.

6 răspunsuri:
| alExUtZaDraGUtzICa a răspuns:

Pai trebuie sa construiesti diferite chestii. Poti sa te uiti aici daca vrei.
http://www.youtube.com/playlist?list=PL3711F0AEC2A7FC29
FUNDA>?:*

| anonim_4396 explică (pentru alExUtZaDraGUtzICa):

Buna video acestea m-au ajutat foarte mult dar o continuare nu au? Adica doar atat au fost?

| alExUtZaDraGUtzICa a răspuns (pentru anonim_4396):

Http://www.youtube.com/......p?/results
Si astea sunt bune. Funda? Plz

| 8PrejudiceS a răspuns:

Mai exact ce vrei sa stii? Care sunt controalele sau obiectivul tau in joc?

| Alex_Adi_1990 a răspuns:

Daca te referi la taste w-in fata s-inapoi a-stanga d-dreapta space-ca sa sari click stanga daca vrei sa spargi un bloc si pe click dreapt daca vrei sa pui un bloc...

| Pateu123 a răspuns:

Pai sunt 2 moduri de a juca...Survival -dupa nume in acest mod de a juca, trebuie sa supravietuiesti, sa-ti faci o casa, ferma si diferite chestii care-ti pot face viata mai usoara de exemplu. minatul-de aici iti poti extrage multe resurse cum ar fi piatra, fierul.aurul,redstone,si cel care se gaseste cam greu este diamantul. Obietele din diamant fiind foarte rezistente.
ferma-iti poti face o ferma de animle pentru a nu muri de foame si pentru a strange de asemenea lana-de la oi, pene de la gaini, piele de la vaci.
Modul creative-in acest mod ai toate resursele in inventar si toate iteme-le... poti contrui orice iti trece prin minte, avnd si posibilitatea de a zbura ...mai multe inveti daca-l joci
funda?happy