| IonutCostinBancila a întrebat:

Cum se poate downloada metin2 steel ca mie imi spune ca imi trebuie dvd

Răspuns Câştigător
| KentNanotek a răspuns:

Http://metin2steel.in/pages/downloads.php
De aici dai pe DOWNLOAD si gata.
Se poate sa iti apara in arhiva. Daca e asa dai click dreapta pe arhiva, dupa Extarct Here si o sa iti apara un folder cu numele Client V3.0 dai pe el si gasesti icoana. Te loghezi si gata. (trebuie sa ai cont facut ca daca nu numai merge sa te loghezi )
Bafta si Bafta si la joc!
Funda :)?

| IonutCostinBancila explică (pentru KentNanotek):

Mersi mult

| KentNanotek a răspuns (pentru IonutCostinBancila):

Npk happy

| UseRares2 a răspuns (pentru KentNanotek):

Mie nu imi merge

| KentNanotek a răspuns (pentru UseRares2):

Nu stiu de ce! :(
http://metin2steel.in/pages/downloads.php
Mai incearca odata!
Poate merge!?

10 răspunsuri:
| Voicu_Cristi_1997 a răspuns:

Dar inainte sa-l downloadezi trebuie sa te inregistrezi.Va las mai jos un link cu care sa va inregistrati si putei incepe descaracarea servarului.
Link : http://metin2steel.ro/pvp/index.php?page=register&referal=[VIP]Nyght

| Al3x1334 a răspuns:

Mi s-a ars 5970 ce *** facsad

| UseRares2 a răspuns:

Mie nu mi-a mers

| razvanstietot a răspuns:

Cum sa fi asa de prost sa nu sti cum se downloadeaza cel mai tare joc? ....Vai de capu taulaughing))

| Carcalet_Barzuandrei_1998 a răspuns:

Ba acum apare alt site si asta nu merge puneti unu cu V.03 ca acum daca dati pe www.metin2.in nu merge ca va da direct pe ww2.metin.in si e cu V0.4!

| Catalin_Ionut_Nagy_1995 a răspuns:

Nici eu nu pot sa-l descarc din cauza versiunii noi..si tot imi apare eroare "Erroare la linia de comanda"...cum pot sa-l descarc dfar sa nu mai apara Erroare