| МŶĶÁŶ a întrebat:

Cum sterg un cont de facebook ca sa pot face unul nou pe acelasi email?

Răspuns Câştigător
| xFreshKidAdi a răspuns:

1.Poti schimba datele adica sa iti treci contul de pe facebook pe alta adresa de mail.Adica,te duci sus in bara de unde dai deconectare\log out, dar in loc sa dai log out dai la CONTUL MEU si cauti adresa de mail sau ma rog...Si dai pe schimbare. Dupa ce iti schimbi mail-ul poti face un alt cont pe aceeasi adresa(daca nu ai inca o adresa de mail fa inca una).