| JustMeCata a întrebat:

Cum șterg o aplicație și un album pe Facebook?

2 răspunsuri:
| pink10 a răspuns:

Pai ca sa stergi un album te duci fotografii, deschizi albumul si undeva in dreapta sus scrie "editeaza albumul" si se deschide o casuta si jos scrie "stergere album" sau ceva de genu' big grin
Pentru aplicatii nu stiu blushing
Sper ca am fost de ajutorbatting eyelashes

| DeyuXd a răspuns:

Aplicatii?
pai cand dai clik pe casuta unde apare aplicatia.in dreapta sus se afla un x si dai clik pe x si se stergethinking
si pentru album.o varianta care o stiu eu.e sa intri la editeaza albumul unde poti sa schimbi si numele albumului sau sa.l stergithinking
baftawinking