| steffyboy a întrebat:

Cum trec de misiunea de la infirmerie de la Prison break...sunt paznici si nu reusesc sa trec de ei...

Răspuns Câştigător
| TuTuOfficial a răspuns:

Eu am 9 ani si am trecut de ea :)) sunt cam mic nu stiu sa explic... da uitate aici iti arata cum sa o treci http://www.youtube.com/watch?v=0eA4mqMYkRI

4 răspunsuri:
| TuTuOfficial a răspuns:

La ce chapter ca eu am terminat jocu de cate orii...zi chapter si iti dau dupa raspunsu

| TuTuOfficial a răspuns:

Funda?

| Paddoxe a răspuns:

Nu am jucat Prison Break dar este asemanator cu Splinter cell. Daca nu poti trece de ei cauta o alta cale, ca de exemplu...o gura de airisire...