| anonim_4396 a întrebat:

Cumpar cont metin2ro... minim lvl 30 cu itm pe sagitta.
Dau in schimb steam cu ce jocuri vreti.
Lasati id aici daca vreti big grin

5 răspunsuri:
| Alex_Ungureanu_1989 a răspuns:

Am eu cont pe sagitta. Razboinic pe aura, lvl 58, are armat, iteme bune DAMI ADD :ALEX_JJUDO@yahoo.com

| Alex_Ungureanu_1989 a răspuns:

Am eu cont pe sagitta.War pe aura, lvl 58, il dau cu tot cu iteme ADD:alex_jjudo@yahoo.com

| AlexRWS95 a răspuns (pentru Alex_Ungureanu_1989):

Am 100kk cash si itm bune Add: diplagro70 idmess.

| AlexRWS95 a răspuns:

Sv SAGITTA; Vand 100kk yang itm vultur+9 ninfa+9 p+3 pvm koif fier+9 12 % pv fms+9 pm 24 full dar este ciobit platosa de leu+9 2 k pv colier+9 de aur(lv 22) 1.5 k pv papuci +6 ninbusi 1.5 k pv abanosi+9 ninfa+8 ciobita 10 bless scut tigru+9 + maruntisuri destul de valoroase. Contul a fost furat! Am farmerul de lv 30. add:diplagro70 (id mess)

| AlexRWS95 a răspuns:

Vand cont metin2tim Sv 1 Add: diplagro70