| no15 a întrebat:

Daca are cineva cont bitefight (livel 15+) sau cont bitefight Shadow-lord si exista ii dau funda mare!

2 răspunsuri:
| asdasdasdasdasdsa a răspuns:

Salut nu am eu cont si e foarte bun nu are level 15 +, dar are level 8. Ascunzatoare e upgradata maxim ai cele mai bune iteme pentru nivelul tau, ai 38k bani in inventar. Contu e Shadow-lord tongue. Ce pot sa iti mai zic. e facut pe server8 s8. Ai propria ta alianta si ai o captura mare de carne.
Characteru arata super. Daca vrei iti dau acum numele de la cont tu imi dai funda si iti trimit prin felicitare sau mesaj parola de la cont tongue. Sal funda si dupa fac ce iti ziseiwinking

| no15 explică (pentru asdasdasdasdasdsa):

Scuze ca vad doar acum...ai YM sau Skype sa putem vorbi? Prefer YM...