| roIntrebari a întrebat:

Daca cumpăr CS:GO de pe Computer Games prin sms am acces la market sau este blocat? Ajutor cat mai rapid.

Răspuns Câştigător
| Adrian926a a răspuns:

Csgo merge doar cu steam, daca il cumperi de pe alt site o sa iti dea un serial key de 12 sau 16 cifre pe care il activezi pe steam. iti recomand sa il cumperi de pe g2a.com sau direct de pe steam acum ca e la reducere sau asteapta pana la craciun si il cumperi la o reducere mai mare

| roIntrebari explică (pentru Adrian926a):

Dar daca cumpăr de pe g2a am acces la market nu?

4 răspunsuri:
| TheKingBacca a răspuns:

Nu ai acces la Market. Trebuie sa depozitezi minim 5 euro pe Steam pentru a avea acces la Market si la functia de a adauga prietenasi.

| wick1337 a răspuns:

Cumpara prin paysafe card sau de pe g2a.com
cauta pe yt cum se face daca nu te pricepi eu am luat cs 16 steam si n-a fost asa de greu
link-uri:
https://www. g2a.com
https://www.youtube.com/watch?v=i-4MI2LOrwU

| Alexandru072 a răspuns:

Nu, deoarece trebuie sa iti cumperi Cs:GO de pe steam ca sa ai acces la market...