| CosminIonut77 a întrebat:

Daca cumpar GTA 5 din Carrefour si bag sd-ul in pc trebuie sa il activez pe steam? Dar daca imi activez pe un cont de steam si il pierd, il pot activa si pe alt cont?

Răspuns Câştigător
| YouDontWantToKnow a răspuns:

Daca il cumperi dintr-un magazin, sunt 100% sigur ca jocul nu trebuie activat pe steam, deoarece nu a fost cumparat prin intermediul site-ului

1 răspuns:
| userul7200 a răspuns:

Atat timp cat ai CD-ul ar trebui sa mearga fara steam, si poti sa il activezi doar o singura data.