| Tavi_Tudor_1973 a întrebat:

Daca cumpar un joc de pe steam pot sa il pun pe stick sau, daca l-am cumparat odata si il sterg mai pot sa il descarc de pe steam fara sa il cumpar din nou

Răspuns Câştigător
| vidii a răspuns:

Nu,e imposibil sa-l pui pe stick-ul usb,si chiar daca il vei putea, cand vei incerca sa intri in el iti va cere steam.
Dar nu-ti face griji, odata ce il ai cumparat pe STEAM, poti sa instalezi windows linistit ca jocul iti ramane pe cont, doar ai dat bani pe el, nu este de "unica folosinta"

| Tavi_Tudor_1973 explică (pentru vidii):

Cu contul meu steam unde am jocu cuparat pot sa il instalez pe doua PC

| Tavi_Tudor_1973 explică (pentru vidii):

Pot sa-l instalez pe doua pc

| vidii a răspuns (pentru Tavi_Tudor_1973):

Cu acelasi cont da, poti sa-l instalezi pe mai multe PC-uri, dar nu te poti juca simultan de pe 2 sau mai multe

1 răspuns: