| Vasile_Dănuț_1996 a întrebat:

Daca descarc league of legends si il instalez si nu se deschide ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Alex14DaFunda a răspuns:

Sterge-l,instaleaza-l din nou si dupa ce l-ai instalat dai restart la pc

| Vasile_Dănuț_1996 explică (pentru Alex14DaFunda):

Da-mi mai bine fb tau sa iti trm un video sa veizi cum merge happy
si apoi imi zici exact ce trebuie sa fac tongue

4 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

O sa apara o eroare in cel mai sigur caz.Dar daca ai ramii de 1 GB si windows xp sau 7 si o placa video mai cat de cat nu vei avea probleme!

| Vasile_Dănuț_1996 explică (pentru siriusblack98):

Acuma de o sapt mi-am luat leptopul

| OareDeCe a răspuns:

Mai incearca odata, umbla p la setari la mine merge! laughing