| Ionelut a întrebat:

Daca duc laptopul la service imi poate face licenta fara sa reistaleze windowsul? imi apare chestia aia cu this copy of the windows is not genuie build 7601

Răspuns Câştigător
| RocKzZ a răspuns:

O poti face tu. Te duci in Start. La search acolo jos scrii : cmd. Iti va aparea ceva cu negru si apesi pe aia. Acolo scrii exact asa :

slmgr -rearm

Dupa dai un restart si nu iti mai apare aia. Licenta la windows o cumperi cu 7-8 milioane dar nu te ajuta cu absolut nimic doar daca iti trebuie windows-ul pentru programare. Daca iti trebuie pentru facebook/jocuri nu are rost sa iti cumperi licenta. Funda? ^_^