| OneReason a întrebat:

Hey, TPU Am Windows 7 Pe Pc. Si zice ceva ca nu e activat.

(Windows 7 Build 7601... This copy of Windows is not genuie.)

A da, si daca vreau sa pun o imagine pe desktop, peste 15, 20 minute mi se face imaginea neagra...

Cine stie s-a rezolve asta?

Funda*

Răspuns Câştigător
| HighVoltageX a răspuns:

Descarca removewat 2.6.6 si instaleaza-lwinking iti arata findca a trecut o luna de cand tiai pus windows funda?

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Te-ai grabit sa dai funda. instaleaza teamviewer si il rezolvam. in caz contrar peste scurt timp o sa ai aceeasi problema. bafta.