| catalina_7900 a întrebat:

Daca eu imi fac un privat de metin2
Si vreau sa ii adaug un item shop am nevoie sa ii fac cont in banca pentru ca atunci cand jucatori doneaza unde intra banii pe care ei ii dau?
Astept raspunsuri

1 răspuns:
| pribegl a răspuns:

1: Cine crezi ca ar intra la tine pe servar?
2:Numai in RO sunt 100 de private, din care 3% din ele poti sa zici ca sunt facute de echipe Profi
3tongueentru a intretine un servar de Metin ai nevoie de bani, cea ce tu nu deti :p, nu cred ca ai 18 ani
4:Item shop
Tu decizi cum vrei sa iti vina bani
Cel mai indicat e Cont Bancar
dar mai sunt solutii
5: Sfatul meu este sa nu te apuci de acest servar,
Poate esti experimentat in domeniu jocului, dar nu cred ca ai fi la crearea acestui joc si gandeste-te ca la nivel global sunt 10 de mi de servare care, detin un BUGET, detin un HOSTING ce le permite jucatorilor calitatea
Tu ce buget deti? Hosting ma gandesc ca la tine pe pc big grin deci las-o balta