| GianyAndrei a întrebat:

Daca imi merge fifa 15 demo imi va merge si cel full?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Daca iti merge fifa 14 foate bine, sa stii ca fifa 15 este cu 10% mai pretentios ( asta pentru componentele pc-ului ). Dar odata ce demo iti merge ok, si varianta full tot asa o sa-ti mearga.

Bft!

4 răspunsuri:
| anonimguy3 a răspuns:

Nu ma sa stii ca demo e cu totul alt joc, cu alte cerinte si alt motor grafic straight face normal dc dracu sa nu-ti mearga.

| yooleonard a răspuns:

Mie nu imi merge sa il descarc de pe Origin! Anul trecut la FIFA 14 demo imi apare acolo un buton cu Download, dar acum nu mai apare!

| GabyCyopy a răspuns (pentru yooleonard):

Si mie la fel crying, vand pc-u si cumpar altul laughing alta solutie nu am

| Badea_Marius_Petre_Maryus_1974 a răspuns:

Mie fifa 15 imi merge sacadat de ce am placa video 2gb, ram 6gb si procesor i3