| Cristian2003 a întrebat:

Daca joci mincraft pe hypixel pe skywars si ai de exemplu 30 solo kills si 10 solo wins si joci un meci, omori de exemplu 3 si castigi meciul o sa ai dupa 33 solo kills si 11 solo wins, dqr daca exemplu omori 3 si pierzi meciul nu o sa ti se mai ia in considerare kills-urile si o sa ai tot 30 solo kills si 10 solo wins?

2 răspunsuri:
| Cristian2003 explică:

Explica-mi te rog mai bine, nu asa direct, ca nu prea am inteles, la ce sunt kills-urile mai multe si cum wins-urile sunt 9, explica mai bine?

| Anonimmus234 a răspuns:

Killurile vor fi cu 3 mai multe, iar la castigat vei avea 9.