| alexuta7235 a întrebat:

Daca ma puteti ajuta cu 3 lucrusi va rog.
1.) as vrea sa imi dati coduri de transformice pentru. capsuni sau branze (nu depinde)
2.) stiu ca trebuie. sa le bag cu /code dar daca nu merge ce fac? l-am bagat de geaba sad
3.)sa imi dati cosurile pe : numele din transformice >----- alepeale
sau pe adresa mea de e-mail >----------- alepeale_123@yahoo.co.uk
mersi pentru ajutor :3 apropo DAU FUNDA laughing

2 răspunsuri:
| alexuta7235 explică:

Nu imi merge crying

| BosulCrisbro a răspuns:

Iti zic eu niste coduri fraieres pentru 1210 capsuni mie nu miau mers poate tie da... primul e B46A9U si al doilea YS52B1N