| Anichitoaei_Emi_1999 a întrebat:

Dati-mi niste jocuri gen Transformice cu multe branze si capsuni la inceput (Deja stiu Ledformice Heromice si Transformika nu merge la mine)

Răspuns Câştigător
| Dorian1998 a răspuns:

Fristmice transformega ledformice etc...

| Anichitoaei_Emi_1999 explică (pentru Dorian1998):

Ms nu is prea multe dar Transformega nu stiam poate castigi big grin

5 răspunsuri:
| PisicaDragutza3 a răspuns:

Buna MIAU! Pai uite big grin :
Roformice,
TransforMega,
Transforkiss,
Transforpro,
Transforbr si
Transformicke si aporpo Transformj.
Bay, bay!

| JocuriUS a răspuns:

Www.sv1.ledformice.ro este cel mai frumos joc merita jucat. Ledformice e online! Cautam admini! Detalii l pe joc!

| Anichitoaei_Emi_1999 explică (pentru JocuriUS):

Il stiu si il si jucam. dar nu merge acum pe Browserul meu sad

| Dorian1998 a răspuns (pentru Anichitoaei_Emi_1999):

Jucati zot mice e foarte tare iti da totem de la inceput 10000capsuni si branze la fel e foarte convenabil dar nu sunt romani pe el si nu prea
e nimeni

Funda?