| Duucu a întrebat:

Daca Metin2 ar fi fara cocalari,gay,hackeri,noobi,GM falsi, copii de 12 ani,tarani(lista continua), ar fi un joc frumos?

3 răspunsuri:
| alex12hot a răspuns:

Si asa este un joc frumos dar fara cei de mai sus ar fi mai frumos

| DeidaraXR1 a răspuns:

E plictisitor. prea multa motonie. wow mai are ceva cinematicuri si questuri mai interesante...

| UkD a răspuns:

Sincera sa fiu, din punctu` meu de vedere ar ramane un joc de ***, l-am jucat si eu 1 an si ceva si servere private si chestii de genu...da nah >.