| Cristian2003 a întrebat:

Daca pe PC am un Minecrfat Launcher piratat si dupa imi cumpar Minecraft premium daca vreau pe Minecraft premium sa-mi pun o textura si intru in %appdata% imi vor aparea 2. minecrfat din moment ce aam 2 Minecraft-uri!?!?!?!?!?!?! Si are ceva daca am 2 Minecraft-uri!?!?!?!?!?!?!

1 răspuns:
| itsBiscu a răspuns:

O sa iti dau report la intrebare dar pana o sa ti-o stearga uite raspunsul meu : Dezinstalezi cracked-u (Cine nu stia ) si dupa nu iti mai apare genius