| Cristian2003 a întrebat:

Eu am un Minecraft no premium piratat care atunci cand intru pe versiunile de 1.8+ imi arata acea fereastra cu mojang si dupa ma da din nou pe play si-mi aragta niste erori!
Dar daca imi cumpar Minecraft premium de pe site-ul oficial o sa-mi faca la fel sau ma va lasa sa intru pe versiunile de 1.8!

2 răspunsuri:
| SonicAndrei a răspuns:

Posibil. Originalele funcționează întotdeauna la capacitate maximă. Poate e o problemă și de la calculatorul tău. Reinstalează Windows-ul sau ia alt Minecraft piratat.

| Cristian2003 explică:

Daca descarc alt Minecraft piratat mi-l da pe acelasi, cu acelasi profil si toate cele, dar eu vreau sa-mi descarc cu bani Minecraft premium de pe site-ul oficial, dar oare imi face la fel ca Minecraft-ul piratat, adica cand incerc sa intru pe versiunile de 1.8+ si dau pe play imi arata acea fereastra cu mojang dupa ma da din nou pe play si-mi arata niste erori!