| FrumusikaDienutza a întrebat:

Daca stiti un joc online in care sa vorbesc cu prieteni si oameni obisnuiti,sa ma joc,sa dansez etc, sa-mi spuneti si mie, va rog, printr-un raspuns...

2 răspunsuri:
| annyalexa a răspuns:

Meez.com

| boomlike a răspuns:

Stiu un joc ff potrivit la ce te referi tu e online poti dansa poti canta iti faci casa o decorezi cu dulape cu flori cu orice nu e woozie daca la asta te asteptai e world of kaneva il joc si eu e cu lv trebuie sal downloadzi dar nu ocupa mult funda?