| secret95 a întrebat:

Daca vrei sa joci gta san andreas samp adauga la favorite rpg.booter.ro:7777 e server real life

4 răspunsuri:
| secret95 explică:

Adauga rpg.booter.ro:7777 daca tot nu merge reinstaleaza gta san andreas.

| seby112 a răspuns:

Serverul e super m-am jucat pe el dar dupa ceva timp imi da error to connect to server imi dadea asa ceva is inainte dar asteptam ceva tims si imi disparea acum nu imi dispare poti sa ma ajuti cumva?

| theogritzi a răspuns:

Salut, de ceva timp ma joc si eu aici pe rpg.booter.ro.
Vreau sa va spun ca e ca si cum ai avea o a 2-a viata.
Poti sa faci orice sa fii de la mafiot pana la politist taximetrist sau gunoier.
E foarte fain, mai ales sistemul de war.

| secret95 explică (pentru theogritzi):

Ma bucur sa aud ca-ti place