| uRage a întrebat:

Dati denumiri de jocuri dar nu jocuri cum ar fi css, gta, si tot felulul de jocuri cunoscute de toti ceva mai nou daca se poate. fundita big grin

Răspuns Câştigător
| MihaiGe a răspuns:

Fifa 12
MW3
Kaneva(cel mai tare jocc), imvu, freejack, second life, pandanda, clubpenguin, stardoll, lady popular, perfect world international, habbo hotel, farmerama, miss populary, friv, fantafge, ourworld, 4 story, woozworld, ubi world, SIMS(1, 2 si 3), supersecret, weeworld, pixxie hollow, mis bimbo, ma bimbo, my bambino, metin2, zoomumba, mai sunt f multe pe facebook, etc. plz fundita. Cred ca merit, nu?

| uRage explică (pentru MihaiGe):

Nu pe facebook dar pentru PC big grin

6 răspunsuri:
| Flaviucu a răspuns:

The Darkness 2
Uncharted: Golden Abyss
Transformers: Fall of Cybertron
Grand Theft Auto V
The Last of Us

| uRage explică (pentru Flaviucu):

Da alt ceva?big grin

| Flaviucu a răspuns (pentru uRage):

Auto Club Revolution
Euro Truck Simulator 2
Sims 3
London 2012
Pro Evolution Soccer 2008 (PES 2008)
18 Wheels of Steel: Extreme Trucker 2
Driving Simulator 2011
Driver: San Francisco

| uRage explică (pentru Flaviucu):

Dar ceva arkade sau aventure nu stii?big grin

| digitall a răspuns:

Metin2, mine craft, cabal, 4story, gladiatus... e netu plin