| Ehe12 a întrebat:

Dati-mi frati mei un MMORPG fain, sau un sv de metin( pvp,fain, nu f multe evoluti, iteme faine) dar de preferat alt mmorpg.happy FUNDA pentru oricare.

3 răspunsuri:
| costinvlad a răspuns:

Ti-as recomanda forumul just4metin.ro, unde iti faci cont si vei vedea servere de metin din care alegi pe cel pe placul tau. Nu uita sa spui prietenilor despre acest forum. Eu sunt multumit de el. Ma voi apuca de un server de pe el daca gasesc. Sper ca te-am ajutat. Nu esti obligat sa dai funda.

| cataetare34 a răspuns:

World of warcraft sau poți scrie casă găsești wolrd of warcraft servere private românia unde sunt jucători români alte ar fi alldos online aion cabal online perfect world epic(acesta e server privat ai ceva de lucru) terra online.Cam astea le știu eu și sunt foarte bune sper că țiam fost de ajutor.

| Ehe12 explică:

Pvm-pvp