| RzVrazvan a întrebat:

Dati-mi idei de jocuri orice in afara de fotbal si de masini cu grafica buna si servere de cs numai cu mapa fy_SNOW Funda + VOT
PS:nu mai pot sunt plictisit si vreau raspunsuri rapide

3 răspunsuri:
| Energyboy a răspuns:

Poti incerca seria urmatoare de jocuri:
Assassin Creed, Gta 4, Hitman, Saint Row,
Call of duty MW3, Transformers, Spore, Portal 2, Qube, imi pare rau servere de cs nu pot sa iti zic ca nu stiu.

| RzVrazvan explică:

Multe dintre ele le-am jucat si celelalte 2-3 nu imi plac

| JohnTheLittle a răspuns:

Crysis 1&2, orice call of duty de la 4 in sus, Risen, Gothic 2, 3, 4(arcania), Battlefield 3, Renegade, Team Fortress 2, Kingdoms of Amalur, Half life, Fallout 3, Fallout new vegas, Mass effect 1, 2, 3, Sacred 2, The elder scrolls V skyrim, Sims 3... Cred ca iti ajung.