| iuliusnedelcu a întrebat:

Dati-mi jocuri pentru android (din acelea care merg fara internet) gen Dream League Soccer si Stickman Soccer.

Răspuns Câştigător
| Patrick_Jurău_2000 a răspuns:

As sugera Flick shoot 2, fara net nu cred ca mai estethinking a..stai mai este head soccer e foarte misto. Bafta! big grin

4 răspunsuri:
| anonimvsanonim a răspuns:

Flappy bird, angry bird

| iuliusnedelcu explică (pentru anonimvsanonim):

Intr-un fel voiam sa spun jocuri din categoria fotbal nu arcade

| anonimvsanonim a răspuns (pentru iuliusnedelcu):

Atunci ia-ţi fifa dacă ai telefon bun

| Bogdy_Bogdan_1995 a răspuns:

Scrie pe google download aptoide(este o aplicaţie ca magazin play) şi de acolo descarci FTS 15 pentru că nu mai găseşti nici fts decât acolo