| Chitaila a întrebat:

Dati-mi niste exemple de servere de Metin2 dar sa fie PVP-uri classice.Adica maxim lv 99, arma maxima sirius, armura maxima posedata...etc(faca MC daca se poate)

Cel mai bun primeste

7 răspunsuri:
| TudyCFR a răspuns:

Http://www.e-joc.info/category/metin-2/ uite aici topurile de metine si cauta pe cel care il vrei tu sigur sunt mai multe care sa iti placa.

| Allinn a răspuns:

1. Metin 2 Hummer
2. Metin 2 Devorbit
3. Metin 2 Light
4. Metin 2 Best
5. Metin 2 Ruls
6. Metin 2 SkyNetRo
7. Metin 2 European
8. Metin 2 AMT
9. Metin 2 Cabala
10. Metin 2 Theend

| Chitaila explică (pentru Allinn):

Imi poti lasa un link pentru fiecare? sau macar pentru cele care iti plac tie happy

| Allinn a răspuns (pentru Chitaila):

Http://www.hammerm2.com/
http://lightmetin2.ro/, Mie doar astea 2 imi plac
:)) Fundaa? :) Te rog!

| CosmiiiO a răspuns:

Max lvl99 metin2tim server2
max lvl 250 metin2energy,metin2lunaris,metin2xpm,metin2european,metin2wars,metin2imperial,tdlgamingmetin2(server chronos), daca vrei jocul super tare care il joc eu uite siteul http://www.metin2xpm.ro/ si daca imi dai fundita iti dau cont lvl 250 pe ala.havefun.pls funda. daca imi dai funda iti dau un cont lvl 250 pe procare metin2 din astea vrei.si daca imi dai fundita iti dau daca vrei cont lvl99 metin2tim.havefun

| Denis_Duna_Daniel_1994 a răspuns (pentru CosmiiiO):

Joc pe xpm imi dai si mie itm am lvl 250 pliz iti dau funda

| Denis_Duna_Daniel_1994 a răspuns:

Metin2Tga